Svieža JAR v kaviarni

V našej kaviarni už odštartovala svieža jar, ktorá nám dopraje skvelé svieže nápoje v novom menu ale aj zaujímavé aktivity.

Druhú marcovú sobotu sme si pre Vás pripravili workshop „Relax s akvarelom„. Počas tohto workshopu sa naučíte techniky maľovania akvarelom a vďaka šikovnej lektorke, ktorá Vás bude sprevádzať si nakreslíte svoj vlastný obraz. Prihlásiť na workshop a dozvedieť sa bližšie info môžete tu:

Celý mesiac ako aj tie ďalšie Vám doprajeme svieže jarné menu v podobe lahodných limonád, ružovej kávy ako aj lahodných „latečiek“ ako napríklad MATCHA LATTE, ICED CHAI LATTE. Samozrejme obľúbená kvalitná káva, čaje WILFRED či kvalitné horúce čokolády Callebaut stále v ponuke.

Aký by to bol marec bez kníh?

No, predsa veľmi nudný a to nemôžeme dopustiť.

Tak samozrejme, že súčasťou aktivít je aj čitateľská besiedka s blogerkou a milovníčkou detských kníh, ktorá Vám ukáže naj knižné tipy pre predškolákov a školákov. Vysvetlí Vám benefity detského čítania a tipy a triky ako deti motivovať k čítaniu. K detským knihám neodmysliteľne patria aj rodinné spoločenské hry. O tých naj pre predškolákov a školákov Vám príde porozprávať ambasádorka spoločnosti PIATNIK, ktorý je expertom na inteligentnú zábavu. Vstup na besedu je free:-)

Ak ste už nedočkavý teraz, môžete preskúmať ich profily, kde nájdete skvelé tipy.

Knihám sa ešte chvíľu povenujeme a aby sme šetrili našu krajinu a objavili aj iné knižné skvosty, počas víkendu od 16.-17.3.2024 počas prevádzkových hodín kaviarne od 14:00-20:00 si môžete prísť SWAPnúť knihu, či už detskú či dospelácku.

Budeme sa tešiť keď nám v kaviarni necháte odkaz, poviete nám čo sa Vám u nás páči a čo by sme mohli zlepšiť.

Krásne ďakujeme všetkým, ktorí nás podporili v súťaži TESCO „Vy rozhodujete, my pomáhame“. Získali sme prvé miesto a veľmi sa z toho tešíme. Náš projekt „KOMUNITNÁ KAVIAREŇ“ dostal najviac hlasov a my už budúci mesiac ho môžeme začať realizovať. Ak ste zvedavý, môžete sa tešiť na úpravu tejto časti kaviarne, ktorú ešte viac zútulnime a sprístupnime menším deťom a teenegerom.

Nechajte sa prekvapiť:-)

Počas veľkonočných sviatkov bude kaviareň zatvorená ale počas Bielej soboty 30.3.2024 (14:00-20:00) sme tu pre Vás, aby ste mohli prísť vypnúť a zrelaxovať.

Tím Carmel Café

Mohlo by sa vám tiež páčiť...