Projekt Carmel Café sa zrodil v našich srdciach už dávno. Spadá pod neziskovú organizáciu Carmel centrum.

Našou túžbou bolo vytvoriť prepojený koncept komunitnej kaviarne v Sečovciach. Takto sme tu pre vás už od roku 2014. Priestor spája rôzne vekové kategórie a ponúka širokú škálu akcií.

U nás môžete cítiť, že máme radi knihy, umenie „všehodruhu“, ktoré vám podávame prostredníctvom výstav, koncertov, vystúpení, premietaní, divadielok, hier a workshopov.

Radi sa zapájame do rôznych verejnoprospešných aktivít v našom meste a okolí, ktoré pomáhajú v sociálnej oblasti a tiež ekológií.


To všetko u nás môžete skutočne cítiť a vychutnávať. Priestor, ktorý vám ponúkame, spolu s vami rokmi pretvárame tak, aby ste sa tu cítili príjemne, skoro ako doma.

Tak ako vy, aj my milujeme naše Slovensko a snažíme sa podporovať lokálnych výrobcov. Tí majú u nás priestor, kde môžu predávať svoje výrobky. Môžete si tak nakúpiť krásne darčeky pre priateľov i rodinu alebo potešiť seba.


Vychutnajte si šálku kávy, čaju, ochutnajte skvelú čokoládu alebo si zakúpte slovenský mak na svoje koláče. Potešíte isto aj slovenským medom, domov si môžete odniesť aj čaj alebo kávu z našej ponuky.

Ponuku sezónne dopĺňame o zaujímavé nápojové novinky – ako ovocné limonády alebo horúce kávové či čokoládové špeciality.  


Príďte si k nám oddýchnuť v čase od stredy do nedele od 14.00 do 20.00 hod. Sme tu pre vás celoročne. Priestor ponúka miesto pre 25 osôb a knižný salónik pre 6.
V mesiacoch máj až september otvárame našu terasu so záhradou. Usaďte sa do tieňa košatého orecha a vychutnajte si vôňu kvetín v našich záhonoch. Na terasu sa vojde približne 20 ľudí. Drevený altánok vám ponúkne súkromie a detské ihrisko zabaví vaše deti.


Tešíme sa na vás a veríme, že si to u nás vychutnáte…