Vitaj nový rok!!

Štart do nového roka sme v komunitnej kaviarni odštartovali koncertom mladej talentovanej speváčky Alžbety Benedekovej. Počas komorného koncertu sme si vypočuli krásne piesne, ktoré nám pomohli zastaviť sa, zamyslieť a vychutnať si čaro prítomného okamihu. Súčasťou koncertu boli aj naše lahodné nápoje zo zimnej ponuky, ktoré si návštevníci mohli vychutnať. Opäť chutili kvalitné sypané čaje z rodinnej slovenskej firmy WILFRED, pravé belgické horúce čokolády rôznych príchutí ako aj lahodné cappucino s rôznymi príchuťami či naše zimné pernikové latté.

Naše plány?

Tradične aj my na začiatku roka plánujeme, bilancujeme, hodnotíme a pripravujeme sa na aktivity, ktoré nás čakajú. Všetko má ale spoločný cieľ:

Aj naďalej vytvárať lokálny komunitný priestor, vďaka ktorému môžeme spoločne plnohodnotne tráviť voľný čas.

Súčasťou našich aktivít je hľadanie ďalších možností, rozširovanie aktivít a tak sme sa zapojili tento rok do výzvy TESCO „Vy rozhodujete, my pomáhame„. S radosťou Vám môžeme povedať, že náš projekt bol vybraný medzi 3 najlepšie v našom regióne a od 15.1.2023 do 11.2.2023 ho môžete podporiť v TESCO Sečovce pri každom nákupe vhodeným žetónov.

Projekt „Komunitná kaviareň“ nám pomôže lepšie sprístupniť miestnosť v kaviarni, ktorá ma svoje čaro vďaka rozprávkovej piecke a množstvu kníh a my potrebujeme tento priestor lepšie rozložiť, zefektívniť a doplniť spoločenskými hrami všetkých kategórií ako aj novými zaujímavými knihami. A vy nám v tom môžete pomôcť:-) Srdečne Vám ďakujeme za každý žetón, ktorý hodíte k nášmu projektu.

Zoznam workshopov na najbližšie obdobie Vám čochvíľa prezradíme tiež:-)

Majte krásne zimné dni a tešíme sa na Vašu návštevu v komunitnej kaviarni:-)

Carmel tím

Mohlo by sa vám tiež páčiť...