FAQ

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 1. Ako zistím, že som úspešne zaregistroval svoje dieťa na tábor?  
  Po dokončení registrácie dostanete potvrdenie na email, ktorý ste uviedli v registračnom formulári.
 2. Do kedy je potrebné uhradiť poplatok za tábor?  
  Pri registrácii do 15. mája 2023 je potrebné uhradiť zľavnenú cenu 120 € (prípadne zníženú o ďalšie zľavy) rovnako do 15. mája 2023. Registráciu s nižšou cenou akceptujeme, ak bude príspevok pripísaný na náš účet najneskôr do 17. mája 2023. Registrácie po 16. máji 2023 majú povinnosť uhradiť príspevok najneskôr do 17. júla 2023.
 3. Ako funguje zdravotná starostlivosť na tábore, ak moje dieťa užíva pravidelne lieky?  
  Na tábore máme svojho zdravotníka (lekára) celý čas. Ten sa stará o podávanie a dávkovanie liekov. Jemu pri prezentácii na začiatku tábora odovzdáte lieky a uvediete spôsob podávania a všetky dôležité zdravotné informácie o dieťati.
 4. Moje dieťa má predpísanú zdravotnú diétu. Ako bude zabezpečená strava? 
  Dieťa so zdravotnou (nie svojvoľnou) diétou má možnosť úpravy stravy. Je potrebné uviesť túto informáciu pri registrácii. Ak ide o výrazné obmedzenie v strave s použitím špeciálnych surovín či dávkovania, tak nám pošlite informáciu na nemethovazu@gmail.com, aby sme vedeli pripraviť v súčinnosti s vami jedálniček pre dieťa.
 5. Je možné dieťa počas prebiehajúceho tábora navštíviť osobne?  
  Nemôžeme Vám zabrániť v návšteve dieťaťa, ale výrazne to neodporúčame. Emocionálne to môže rozladiť dieťa /po odchode rodičov/ a aj niektoré ostatné deti to môžu vnímať citlivo. Ak potrebujete dieťaťu niečo odovzdať počas tábora, vopred si telefonicky dohodnite stretnutie s hlavným vedúcim.