FAQ

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 1. Ako zistím, že som úspešne zaregistroval svoje dieťa na tábor?  
  Po dokončení registrácie dostanete potvrdenie na e-mail, ktorý ste uviedli v registračnom formulári.
 2. Do kedy je potrebné uhradiť poplatok za tábor?  
  Pri registrácii do 17. mája 2024 je potrebné uhradiť zľavnenú cenu 130 € (prípadne zníženú o ďalšie zľavy) rovnako do 17. mája 2024. Registráciu s nižšou cenou akceptujeme, ak bude príspevok pripísaný na náš účet najneskôr do 17. mája 2024 (dobeh + 2 dni). Registrácie po 17. máji 2024 majú povinnosť uhradiť príspevok najneskôr do 15. júla 2024.
 3. Ako funguje zdravotná starostlivosť na tábore, ak moje dieťa užíva pravidelne lieky?  
  Na tábore máme svojho zdravotníka (lekára) celý čas. Ten sa stará o podávanie a dávkovanie liekov. Jemu pri prezentácii na začiatku tábora odovzdáte lieky a uvediete spôsob podávania a všetky dôležité zdravotné informácie o dieťati.
 4. Moje dieťa má predpísanú zdravotnú diétu. Ako bude zabezpečená strava? 
  Dieťa so zdravotnou (nie svojvoľnou) diétou má možnosť úpravy stravy. Je potrebné uviesť túto informáciu pri registrácii. Ak ide o výrazné obmedzenie v strave s použitím špeciálnych surovín či dávkovania, tak nám pošlite informáciu na tabory@carmel.sk, aby sme vedeli pripraviť v súčinnosti s vami jedálniček pre dieťa.
 5. Je možné dieťa počas prebiehajúceho tábora navštíviť osobne?  
  Nemôžeme Vám zabrániť v návšteve dieťaťa, ale výrazne to neodporúčame. Emocionálne to môže rozladiť dieťa /po odchode rodičov/ a aj niektoré ostatné deti to môžu vnímať citlivo. Ak potrebujete dieťaťu niečo odovzdať počas tábora, vopred si telefonicky dohodnite stretnutie s hlavným vedúcim. 
 6. Ak moje dieťa nemôže prísť zo zdravotných dôvodov, budú mi vrátené peniaze?
  • Ak bude pobyt zrušený z Vašej strany z akéhokoľvek dôvodu 7 dní pred začiatkom tábora, vrátime Vám 50 % zo zaplatenej sumy, a to iba na základe Vašej písomnej žiadosti na náš e-mail: tabory@carmel.sk.  
  • Ak bude pobyt zrušený z Vašej strany z akéhokoľvek dôvodu deň vopred pred začiatkom tábora, vrátime Vám 30 % zo zaplatenej sumy, a to iba na základe Vašej písomnej žiadosti na náš e-mail: tabory@carmel.sk
  • Ak bude pobyt skrátený z objektívneho dôvodu (najčastejšie zo zdravotných príčin), vrátime Vám za každý deň 10 % z uhradenej sumy, a to iba na základe Vašej písomnej žiadosti na náš e-mail: tabory@carmel.sk.