FAQ

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 1. Ako zistím, že som úspešne zaregistroval svoje dieťa na tábor?  
  Po dokončení registrácie dostanete potvrdenie na email, ktorý ste uviedli v registračnom formulári.
 2. Do kedy je potrebné uhradiť poplatok za tábor?  
  Vo všeobecnosti je vhodné uhradiť poplatok za tábor čo najskôr. Kapacita miest na každom turnuse je totiž obmedzená. Najneskorší termín úhrady je 15. júl 2022.
 3. Ako funguje zdravotná starostlivosť na tábore, ak moje dieťa užíva pravidelne lieky?  
  Na tábore máme svojho zdravotníka (lekára) celý čas. Ten sa stará o podávanie a dávkovanie liekov. Jemu pri prezentácii na začiatku tábora odovzdáte lieky a uvediete spôsob podávania a všetky dôležité zdravotné informácie o dieťati.
 4. Moje dieťa má predpísanú zdravotnú diétu. Ako bude zabezpečená strava? 
  Dieťa so zdravotnou (nie svojvoľnou) diétou má možnosť úpravy stravy. Je potrebné uviesť túto informáciu pri registrácii. Ak ide o výrazné obmedzenie v strave s použitím špeciálnych surovín či dávkovania, tak nám pošlite informáciu na nemethovazu@gmail.com, aby sme vedeli pripraviť v súčinnosti s vami jedálniček pre dieťa.
 5. Je možné dieťa počas prebiehajúceho tábora navštíviť osobne?  
  Nemôžeme Vám zabrániť v návšteve dieťaťa, ale výrazne to neodporúčame. Emocionálne to môže rozladiť dieťa /po odchode rodičov/ a aj niektoré ostatné deti to môžu vnímať citlivo. Ak potrebujete dieťaťu niečo odovzdať počas tábora, vopred si telefonicky dohodnite stretnutie s hlavným vedúcim.